Solcom-IT Information Technology

Dystrybutor programów antywirusowych

 

Firma Solcom-IT to autoryzowany certyfikowanym dystrybutor programów antywirusowych firmy Avast! Alwil Software. Oferujemy rozwiązania dla użytkowników domowych, firm, instytucji na komputery stacjonarne, osobiste i serwery. Prowadzimy sprzedaż internetową z oprogramowaniem antywirusowym avast!.

 

 

Prowadzimy wdrożenia stanowisk-owe, jak również rozlegle ze-centralizowane.Rozszerzonej ochrony firmy avast! to pakiet Business Protection Plus daje pełną kontrolę firmowej sieci komputerowej za pomocą nowej, obsługiwanej z przeglądarki konsoli centralnej, która daje możliwość wykonywania wszystkich czynności przy obsłudze maszyn końcowych i serwerów, a mianowicie: zdalną instalację i aktualizacje, alerty bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, harmonogram automatycznego skanowania, wszechstronna sprawozdawczość i wiele więcej.


Nie pozwalamy, by nowe zagrożenia wykradły dane z Twojej firmy.
Zabezpieczamy wymianę danych w sieci firmowej.
Zabezpieczamy skrzynia pocztowe, dyski sieciowe i serwery.

 

 

 

 

Symantec Registered Partner


 

Dystrybuujemy oraz konfigurujemy Symantec AV dla Serwer i Workstation


Kładziemy szczególny nacisk na dostarczaniu spójnych rozwiązań informatycznych, opartych na doborze właściwych form licencji oprogramowania firm Symantec.

 

Poziom Registered

Partnerzy firmy Symantec typu Registered.

Na tym poziomie członkostwa partnerzy zapoznają się z pełnym zakresem korzyści i wsparcia, które oferuje firma Symantec, aby pomóc w rozwoju działalności.

Nasze certyfikaty

Nasze portfolio

Nowości